Aleksandra Pogorzelska

Aleksandra Pogorzelska

DAC_Aleksandra_Pogorzelska 500x500

Psycholog, trener, coach pracujący w biznesie. Specjalizuje się w pracy coachingowej z Zarządami Organizacji oraz menedżerami przy wdrażaniu strategii działania, mowach motywacyjnych oraz szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich (championconsultin.pl). Trener II klasy pływania. Od 20 lat startuje w zawodach triathlonowych, jako wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w Triatlonie i Duathlonie ukończyła blisko 100 Triathlonów, w tym dwa zawody IRONMAN (3800 m pływania, 180 km roweru, 42 km biegu).

W oparciu o swoje doświadczenia sportowe i biznesowe stworzyła prestiżowe programy: Business Champion Development z udziałem Mistrzów Olimpijskich, Sportu i Motywacji oraz Business Strategy Program optymalizujący funkcjonowanie organizacji na wszystkich poziomach. Swoimi doświadczeniami dzieli się także na stronie www.triathlonistkawbiznesie.pl, gdzie opisuje mistrzowskie strategie najlepszych sportowców i menedżerów. W działalności na rzecz społeczeństwa przewodniczy Fundacji Sportu Pozytywnego. Prywatnie żona Wojtka – pasjonata triathlonu oraz mama Jakuba (9 lat) i Zosi (6 lat). Wraz z rodziną zbudowała swoją oazę na wsi, gdzie hoduje ekologiczne warzywa i owoce.

Współpracowała m.in. z firmami: Open Life Życie TU S.A., Noble Bank S.A., BNP Paribas S.A., Bank Pocztowy S.A.,  Alior Bank S.A., American-British Tobacco S.A., Ekolan S.A.,  Hydromega S.A., Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Grupa JetSystem Sp. z o.o. s.k., Open Direct S.A., Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów, Basf S.A.,  Herbapol S.A., Gdański Inkubator Przedsiębiorczości, Flextronics International Poland Sp. z o.o., Bristol Meyers Squibb Polska Sp. z o.o., Coca – Cola Polska, Gruba Recykling, Energa SA., Jota Group S.A., Dolina Charlotty Resort and Spa, Perefekton Ltd. sp.k.

***********************************

Temat wystąpienia: Menedżer w ciągłej zmianie – strategie i techniki Mistrzów Sportu w pracy coacha

Podczas warsztatu zostaną poruszone następujące tematy:

  • IRONMAN triathlon – zmiana myślenia na całe życie – jak sport zmienia perspektywę?
  • Od Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie do Igrzysk Olimpijskich w Atenach – 12 lat pracy Roberta Korzeniowskiego – dlaczego każda minuta naszej działalności powinna być na medal? – tajemnice odraczania  gratyfikacji w sporcie i biznesie. (5-stopniowa scieżka planowania kariery Natalii Stambułowej)
  • Słynne zdanie Mistrza Olimpijskiego w pływaniu Michaela Phelpsa na dwa tygodnie przed zdobyciem ośmiu złotych medali na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie i jego znaczenie dla sukcesu w biznesie.
  • Jak poprawianie kasku przed startem wpływało na mistrzowskie skoki Adama Małysza? Procedury w sporcie i biznesie pozwalające koncentrować się na zadaniu.
  • Z finału Ligii Mistrzów na ławkę w Realu Madryt – jak Jerzy Dudek zarządzał zmianą w swojej karierze sportowej (teoria zarządzania zmianą Kurta Lewina).
  • Jak dzięki bliskim i rodzinie zdobyć Medal Olimpijski? Równowaga życiowa Mistrza Olimpijskiego w gimnastyce Leszka Blanika.


Studiuj coaching