Beata Rycembel

Beata Rycembel

DAC-Beata-Rycembel - male

Executve Coach (PCC, CPCC, ORSC, TPLC)

Jako Executive Coach od ponad 9 lat  wspiera rozwój świadomego przywództwa przede wszystkim w środowisku korporacyjnym. Z satysfakcją współpracuje z zarządami oraz wyższą kadrą managerską  prowadząc programy coachingu zespołowego i indywidualnego.

Wcześniej przez 12 lat doświadczała pracy w korporacji w tym jako Dyrektor HR. Z wykształcenia jest psychologiem.
***********************************

Temat wystąpienia: High Performing Teams – doskonałe wyniki i przyjemność pracy…

Jesteśmy przekonane, że ludzie w zespołach chcą odnosić dobre wyniki i pracować z przyjemnością. Czasami trudno im zobaczyć swoje nawyki, które utrudniają osiąganie celów lub odbierają przyjemność dążenia do nich. Naszą rolą jako coachów jest bycie partnerem i lustrem, w którym zespół widzi siebie – a widząc siebie ustala zasady i podejmuje działania, które najlepiej mu służą.

W czasie dwugodzinnego warsztatu, podzielimy się doświadczeniami z ponad 8 letniej praktyki team- coachingowej w korporacjach. Zaprosimy też do zbudowania własnych doświadczeń i refleksji – na bazie narzędzi, które wykorzystujemy w pracy z zespołami.

Do ostatniej -trzeciej godziny spotkania dołączą nasi Goście – Managerowie firmy, z którą mamy przyjemność realizować szeroko zakrojony projekt team-coachingowy, aby opowiedzieć o swojej perspektywie tego procesuStudiuj coaching