Renata Tadeusiak

Renata Tadeusiak

Pfurman Photo services

Talent Development Director w Lee Hecht Harrison DBM, odpowiedzialna za zarządzanie obszarem programów dla kadry menedżerskiej, zespołów i pracowników z najwyższym potencjałem. Od ponad 20 lat zajmuje się wpieraniem swoich klientów w projektowaniu działań rozwojowych wspierających cele biznesowe. W swojej karierze zawodowej związana z uczeniem ludzi dorosłych. Była wykładowcą na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie stworzyła pierwsze w Łodzi Studia Podyplomowe Socjologii Stosowanej w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi. Zarządzała obszarem rozwoju w mBanku i MultiBanku. Wdrożyła w mBanku programu doskonalenia kompetencji miękkich z wykorzystaniem blended learningu.

Autorka licznych publikacji, prelegentka konferencji dla praktyków z obszaru HR. Swoich klientów uczy praktycznych narzędzi, które podnoszą ich umiejętności menedżerskie i sprawiają, że środowisko pracy staje się przyjaźniejsze. Pracuje z pasją.

Podczas konferencji wystąpi w panelu dyskusyjnym oraz jako facilitator case study „Coachingowy styl zarządzania”.Studiuj coaching